Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

3D virtuālā tūre - telpu un īpašumu prezentēšana

PILAT piedāvā inovatīvu, interaktīvu un vizuāli pievilcīgu risinājumu, kas Jūsu īpašumu ļaus realizēt īsākā laika periodā, ātrāk piesaistot kvalificēto klientu. Piedāvājam profesionālu, digitālu vizuālo pakalpojumu paketi – virtuālās tūres, īpašumu fotografēšanu, telpu plānu ģenerēšanu.

Jūsu ieguvumi

3D tour

3D Tūre

PILAT izstrādā vizuāli pievilcīgas un interaktīvas virtuālās tūres jebkura veida īpašumiem. Šis inovatīvais un unikālais risinājums ļauj nekustamo īpašumu realizēt attālināti, pircējam pilnībā izzinot katru telpu. Ar virtuālās tūres palīdzību īpašums var tikt prezentēts nesalīdzināmi plašākai auditorijai. Turklāt pateicoties šai tehnoloģijai, netiks traucēta īpašnieka ikdiena, jo pircēju atlase notiek attālināti un nav nepieciešama īpašuma izrādīšana klātienē.

Papildus virtuālajā tūrē tiek ievietoti arī aktīvie info punkti, kur potenciālais telpas interesents var iegūt papildus svarīgu informāciju, ja nepieciešams.

Foto

Priekš tām informācijas platformām, kas pagaidām neatbalsta virtuālo tūru integrēšanu, veicam arī īpašuma fotografēšanu HDR režīmā, nodrošinot augstas kvalitātes fotoattēlus.

Ar mūsu uzņemtajām fotogrāfijām īpašums vienmēr izskatsīes pievilcīgs un profesionāli iemūžināts, kas piesaistīs vairāk auditorijas uzmanības.

Plāni

Ļoti svarīga funkcija, ko vienlaicīgi nodrošinām virtuālās tūres projektā - telpu plāni. Izmantojot kamerā iebūvētu speciālu lāzera tehnoloģiju, tiek skenēta telpa, ģenerējot plānu ar 99% precizitāti. Šie plāni ir vizuāli pievieclīgāki par nereti nekvalitatīvi ieskenētiem inventarizāciju lietu plāniem, ko pievienot īpašumu sludinājumos.

Turklāt telpas plāns tiek arī integrēts virtuālajā tūrē, rodot iespēju vieglāk izprast telpu un tajā navigēt, redzot savu atrašanās vietu, kā arī īpašumam tiek aprēķināta arī kopējā platība, atsevišķi norādot katras telpas platību, kas no pircēja skatu punkta ir ļoti svarīgs faktors nekustamā īpašuma iegādē

Raksti mums, palīdzēsim

Kristaps Ruicēns

kristaps.ruicens@pilat.lv

+371 26338020
+371 27888678