Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Īpašumi / Pārdod / Zeme / Saldus / Saldus Apvedceļš 4

Saldus Apvedceļš 4, Saldus

90 000 EUR

85 000 EUR66997.71 EUR/ha

area icon

1,2687 ha

Dalīties:

1,2687ha plašs komercapbūves zemesgabals Apvedceļš 4, Saldū. Saskaņā ar detālplānojumu īpašums atrodas publiskās apbūves teritorijā blakus valsts galvenajam autoceļam A9. Ir atsevišķa iebrauktuve. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi. Publiskās apbūves teritorija (P) -Publiskās apbūves teritorija (P) ir funkcionālā zona, ko nosaka, lai nodrošinātu gan komerciālu, gan nekomerciālu publiska rakstura iestāžu un objektu izvietošanu, paredzot atbilstošu infrastruktūru. Teritorijas galvenie izmantošanas veidi: -Biroju ēku apbūve -Tirdzniecības vai pakalpojumu objektu apbūve: Apbūve, ko veido veikali, aptiekas, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi, tirgus, tirgus paviljoni, sezonas rakstura tirdzniecības vai pakalpojumu objekti (tirdzniecības kioski un segtie tirdzniecības stendi), restorāni, bāri, kafejnīcas. -Tūrisma un atpūtas iestāžu apbūve. -Kultūras iestāžu apbūve: Apbūve, ko veido ēkas mūzikas, deju un citiem izklaides pasākumiem, teātri, koncertzāles, apjumtas vasaras estrādes, kultūras nami, muzeji, arhīvu un bibliotēku ēkas, plašsaziņas līdzekļu centri, izstāžu zāles, citas mākslas, izklaides un atpūtas iestādes un to darbības nodrošināšanai nepieciešamie objekti un infrastruktūra -Sporta būvju apbūve. -Izglītības un zinātnes iestāžu apbūve. -Veselības aizsardzības iestāžu apbūve. -Sociālās aprūpes iestāžu apbūve. -Labiekārtota publiskā ārtelpa: Labiekārtoti parki (piemēram, atrakciju un atpūtas parki), mežaparki, publiski pieejami pagalmi, ietverot apstādījumus un labiekārtojuma infrastruktūru (tai skaitā nedzīvojamās ēkas un būves) atpūtas, veselības un fizisko aktivitāšu nolūkam un citu publiskās ārtelpas funkciju nodrošināšanai.

Aptuvenās Zemesgrāmatas reģistrācijas izmaksas

Valsts nodeva: 1275 EURKancelejas nodeva: 21.34 EUR

Uzzini par cenu samazinājumu

Nekustamā īpašuma aģents

Kristaps Vīdners

Kristaps Vīdners

+371 27832828 kristaps@pilat.lv Visi aģenta īpašumi
Goda ģimene

Banka Citadele

Hipotekārā kredīta kalkulators

Objekta informācija

Adrese: Saldus Apvedceļš 4, Saldus

Ipašuma veids: Zeme

Cena: 85 000 EUR

Platība: 1,2687 ha

Zemes lietošanas veids Rūpnieciskai apbūvei

Komunikācijas: Visas pilsētas komunikācijas (t.sk. gāze)

Atrašanās vieta un apkārtne: tuvu centrs, tuvu sabiedriskais transports, ērta sabiedriskā transporta kustība, tuvu veikals, ērta piebraukšana

Atrašanās vieta kartē

Dārzs 4, Novadnieku pagasts, Saldus novads

Pārdod | Zeme

Saldus

Dārzs 4, Novadnieku pagasts, Saldus novads

Atlaide -17%

12 500 EUR

area icon

1132 m2

+371 27832828