Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Īpašumi / Pārdod / Māja / Liepāja / Egļu iela 8

3d tour 3D tūre

Egļu iela 8, Liepāja

420 000 EUR

floor icon

3 Stāvi

area icon

678 m2

area icon

311 m2

Ekskluzīvs, perspektīvs un pelnošs investīciju objekts Liepājā! Trīstāvu māja 311 m² platībā ar 678m² plašu iekšpagalmu Liepājas Ezermalas rajonā, Egļu ielā 8. Īpašums līdz šai dienai kalpo kā atpūtnieku iecienīts viesu nams.

Septiņi labiekārtoti, pilnībā aprīkoti Superior klases viesnīcas numuri ar WC. Atsevišķi numuri iekārtoti kā mini apartamenti ar virtuves stūrīti. Katra istaba ar individuālu dizainu. Ēkas pirmajā stāvā iekārtota plaša koplietošanas virtuve. Veicot nelielus ieguldījumus, īpašumu var uzlabot par izteiktu apartamentu objektu, piedāvājot īres iespējas gan īstermiņā vasarā, gan ilgtermiņā ziemā. Ēkas mansarda stāvā atrodas labiekārtots un pilnībā mēbelēts apartaments, kā arī daļēļi mēbelēta platība, ko var izmantot gan kā ofisu un adminsitrācijas telpu, gan dzīvojamo platību.

Skaisti un mājīgi labiekārtots pagalms ar atpūtas zonu. Pagalmā ir vieta vairākām automašīnām.

Īpašums tiek pārdots kopā ar stratēģiski svarīgo intelektuālo īpašumu – biznesa informācijas kanāliem (mājaslapa, Google biznesa konti, sociālo tīklu konti, klientu bāze…)

Ēka, kas celta 1900. gadā ir pilnībā rekonstruēta un ekspluatācijā nodota 2009. gadā. Jauns jumts, jauni stāvvadi, jauna elektroinstalācija. Gāzes apkure. Vairāk info pa tālruni.

Aizpildi pieteikuma anketu vai zvani
+371 26338020

Pārliecinieties, ka
epasta adrese ir pareiza
Pārliecinieties, ka
telefona numurs ir pareizs

Kristaps Ruicēns

kristaps.ruicens@pilat.lv

Nekustamā īpašuma aģents

+371 26338020
Visi aģenta īpašumi

Objekta informācija

Adrese: Egļu iela 8 Liepāja

Ipašuma veids: Māja

Cena: 420 000 EUR

Platība: 311m2

Istabas: 11

Stāvi: 3

Platība: 678m2

Ēkas stāvoklis: renoveta ēka, slēgta kāpņu telpa, labiekārtots pagalms, jauns jumts, restaurēta ēka, vēsturiska ēka, jauni stavvadi, jauna apkures sistēma, tīra kāpņu telpa

Autostāvvieta: stāvvieta pagalmā, stāvvieta uz ielas

Komunikācijas: kanalizācija, elektrība, aukstā ūdens apgāde, gāzes apgāde, jauna elektroinstalācija

Plānojums: iespējams pārplānot, plānojums atbilst inventarizācijas lietai, saskaņots pārbūves projekts

Atrašanās vieta un apkārtne: tuvu centrs, tuvu sabiedriskais transports, tuvu veikals, ērta piebraukšana, labiekārtots pagalms, Ezermala

Atrašanās vieta kartē

+371 26338020