Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Īpašumi / Pārdod / Māja / Alsungas pag. / Blintene

Kļūsti par muižnieku 1850. gadā celtajai Blintenes kroņa muižai* Alsungas pagasta Kuldīgas novadā! Plaša virtuve ar atjaunotu malkas plīti un sildmūri. Četras istabas, no kurām divas - caurstaigājamas, kuras apsildāmas ar podiņu krāsnīm. Augstie griesti. WC un vannasistaba - apvienota. Atsevišķa apkures katla telpa, palīgtelpa un garāža. Plašs, racionāli izmantojams un praktisks mansards ar atsevišķu kāpņutelpu. Divi, plaši pagrabi zem muižas. Koka šindeļu / šīfera jumta segums. Jauna apkures sistēma ar cietā kurināmā katlu un ūdens akumulatoru (1 tonna). 3 fāžu elektrības pieslēgums. Jauna elektroinstalācija. Dziļurbums. Turpat blakus atrodas 1910. gadā celta koka paku klēts, mūra stallis, darbnīca, malkas šķūnis un pirtiņa. Labs piebraucamais ceļš. Attālums līdz Zvirgzdu ezeram ~2km, līdz Gudeniekiem ~5km, līdz Alsungai ~9km. *Kroņa muiža jeb valsts muiža (vc. Krongut, Königsgut, pl. królewszczyzna, kr. казенное имение) - monarha domēnē ietilpstoša muiža Eiropā viduslaikos. Latvijas teritorijā kroņa muižas izveidojās XVI-XVII gs. no bijušā Livonijas ordeņa, Rīgas arhibīskapa un Livonijas bīskapu muižām, tām nonākot Žečpospoļitas un Zviedrijas karaļu tiešā valdījumā, bet teritoriju pievienojot Krievijas impērijai - tās imperatoru tiešā valdījumā. Kroņa muižas tika iedalītas 2 grupās: ~kroņa nomas muižās, kas atradās tiešā kroņa pārvaldībā, un bieži tika iznomātas. ~dienesta muižās. Lielāko daļu kroņa muižu likvidēja ar 1886. gada likumu, kas brīvlaistajiem zemniekiem noteica izpirkt tiem iedalīto zemi. 1914. gadā Vidzemē bija 21, Latgalē - 13, bet Kurzemē - 191 kroņa muiža, kuras Latvijas Agrārreformas laikā ieskaitīja valsts zemes fondā.

Aptuvenās Zemesgrāmatas reģistrācijas izmaksas

Valsts nodeva: 2415 EURKancelejas nodeva: 21.34 EUR

Uzzini par cenu samazinājumu

Nekustamā īpašuma aģents

Kristaps Vīdners

Kristaps Vīdners

+371 27832828 kristaps@pilat.lv
Goda ģimene

Banka Citadele

Hipotekārā kredīta kalkulators

Objekta informācija

Adrese: Blintene , Alsungas pag.

Ipašuma veids: Māja

Cena: 161 000 EUR

Platība: 200m2

Istabas: 4

Stāvs: 1

Platība: 9,9ha

Mājas tips: Mūra

Ēkas stāvoklis: vēsturiska ēka, jauna apkures sistēma

Autostāvvieta: stāvvieta pagalmā, garāža

Komunikācijas: malkas apkure, kanalizācija, elektrība, aukstā ūdens apgāde, apkure, krāsns apkure, karstā ūdens boileris, jauna elektroinstalācija, centrālā krāsns apkure, lokālā kanalizācija (bedre)

Plānojums: izolētas istabas, caurstaigājamas istabas, viesistaba caurstaigājama, tualete un vannas istaba kopā, iespējams pārplānot, plānojums atbilst inventarizācijas lietai, veranda, pagrabs, kambaris

Atrašanās vieta un apkārtne: tuvu sabiedriskais transports, ērta sabiedriskā transporta kustība, tuvu veikals, ērta piebraukšana, dārzs

Atrašanās vieta kartē