Pircēji meklē

Šajā sadaļā iespējams pievienot sludinājumu par to kādu un kur vēlaties iegādāties vai īrēt nekustamo īpašumu

Klients meklē: Dzīvoklis

Apraksts: Sveiki un laipni lūdzam Spotlight Global Financial Services, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu aizdevēja un arī finanšu konsultante. Vai jums ļoti nepieciešams finansiāls atbalsts? Vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja atbilde ir "jā", es iesaku jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu WhatsApp: +4915758108767 | un 24 stundu laikā kontā ir aizdevums, jo mēs sniedzam lieliskus aizdevumu pakalpojumus visā pasaulē. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs jums sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevumu produktu klāstu. Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams to risinājums, daudziem cilvēkiem ir ļoti grūti saņemt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām lielu interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai citi iemesli. Vairs nav gaidīšanas laika vai stresa pilnu bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un pabeigt darījumus jebkurā laikā un vietā, kur jums tas nepieciešams. Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevumu pakalpojumus. Vai jums ir jautājumi / jautājumi? - Nosūtīt e-pastu uz spotlightglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu WhatsApp: +4915758108767 | & saņemt atbildi vienā mirklī Jūs varat viegli pārbaudīt mūs mūsu vietnē, izmantojot: https://spotlightglobalfin.wixsite.com/financial Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsiet aizdevumu. Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Cena

0 €

Klients meklē: Dzīvoklis

Apraksts: Labdien, vēlamies īrēt 2 vai 3 istabu dzīvokli ,vēlams lai dzīvoklis būtu remontēts un mēbelēts un atrastos ezerkrasta vai centra rajonā. Bet izskatīsim visus piedāvajumus! Īres cenā līdz 300€ + komunālie maksājumi. Gaidīšu piedāvājumus uz noradīto tālruni vai epastā.

Cena

300 €

Klients meklē:

Apraksts: Vēlamies īrēt 2 vai 3 istabu dzīvokli ar izpirkuma tiesībām.Liepājā,bez mēbelēm un var būt sliktā stāvoklī.

Cena

15000 €

Klients meklē:

Apraksts: Meklēju zemes gabalu ne lielāku par 10 ha, kur izrakt dīķi un iestādīt kādu kociņu. Vēlams Vaiņodes, Embūtes, Nīgrandes puse. Var būt aizaudzis, vai neapsaimniekots īpašums.

Cena

10000 €

Klients meklē:

Apraksts: Meklēju dzīvokli īrei, vienistabas, Liepājas centrā. Cenā līdz 150€+komunālie. Ar līgumu, ilgtermiņā (no šī brīža vismaz uz gadu).

Cena

150 €