facebook
Nosaki sava īpašuma vērtību

Mēs palīdzēsim Jums

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Nosaki sava īpašuma vērtību

Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai un tas izšķir vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Lai to noteiktu:

  • Mēs salīdzinām tirgū esošo īpašumu piedāvājumu cenas
  • Mēs apkopojam statistikas datus no reāliem notikušiem līdzvērtīgiem darījumiem.
  • Mēs konsultējamies ar sertificētiem vērtētājiem par nekustamā īpašuma vērtību
  • Mēs analizējam datus no zemesgrāmatas

Pieredze

Pieredze un zināšanas, kuras iegūtas 8 gadu garumā un vairāk, kā 1000 veiksmīgi un daudzveidīgi noslēgti darījumi. Mūsu komandā ir kompetenti aģenti, kuri palīdzēs visprecīzāk noteikt Jūsu īpašuma vērtību.

Informācija

Precīzu īpašumu vērtību var noteikt regulāri apkopojot informāciju par notikušajiem darījumiem un nepārtraukti piedaloties pārdošanas procesos, kā arī balstoties uz tirgus cenas noteikšanas metodēm.

Statistika

Daudzu gadu garumā mūsu uzņēmums un aģenti apkopo statistikas datus par notikušajiem darījumiem, šādi mēs viegli varam noteikt precīzu īpašuma vērtību un īpašuma realizācijas ātrumu.

Aizpildi pieteikuma anketu vai zvani: +371 27888678

Darījuma tips

Īpašuma tips

Īpašuma atrašanas vieta
Jūsu īpašuma vēlamā cena
Platība
m2
ha
Istabas
Pievieno savu failu, zemesgrāmatu, bildi u. c. pielikumu, ievelkot to šeit.vai Izvēlies failu