Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepājas nams saņem trešo vietu par energoefektivitāti
Clock2022-09-27 https://cdn.liepajniekiem.lv

Liepājas nams saņem trešo vietu par energoefektivitāti

Konkursā ”Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022” 3. vieta nominācijā ”Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka” piešķirta deviņstāvu namam Klaipēdas ielā 124 Liepājā. 1980. gadā celtā ēka atjaunota 2019. gadā.

Avots: https://www.google.comPievienoja: Pilat
Iespējams balsot par simpātiskāko energoefektīvāko ēku
Clock2022-09-12 https://irliepaja.lv

Iespējams balsot par simpātiskāko energoefektīvāko ēku

Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022" organizatori aicina iedzīvotājus iesaistīties konkursa norisē un līdz šā gada 18. septembra pulksten 23.59 balsot par sev simpātiskāko konkursam pieteikto energoefektīvāko ēku Latvijā, informē Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Avots: https://irliepaja.lvPievienoja: Pilat
Nosauc \'Gada būves 2021\', kuru vidū arī Hoijeres viesu nams
Clock2022-08-25 https://irliepaja.lv

Nosauc 'Gada būves 2021', kuru vidū arī Hoijeres viesu nams

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2021" laureātus astoņās nominācijās trešdien, 24.augustā, Mežaparka estrādes Kokaru zālē sveica žūrijas eksperti un ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Titulu "Gada labākā būve 2021" un balvu par 1.vietu nominācijā "Restaurācija" saņēma Hoijeres kundzes viesu nama pārbūves par muzeju komanda. Atzinību saņēma arī pasūtītājs – pašvaldība, kuras vārdā paldies restaurētāju komandai teica Liepājas mērs Gunārs Ansiņš. Balvas pasniedzējs Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes dekāns Uģis Bratuškins nomināciju "Restaurācija" raksturoja kā "visneaprēķināmāko", norādot, ka tas prasa precīzu komandas darbu, kas šajā gadījumā rezultējies ar "izcilu rezultātu".

Avots: https://irliepaja.lvPievienoja: Pilat
+371 27888678