Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
\
Clock2022-07-28 https://f11.pmo.ee

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta būvniecībai

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu būvfirmas un nekustamā īpašuma attīstītāja SIA "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta "Merks Magnolijas" būvniecībai Pārdaugavā, pavēstīja bankas pārstāvji.

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
Sankciju saraksti – to ietekme uz īres līgumiem un citiem nekustamā īpašuma darījumiem
Clock2022-04-11 https://lvportals.lv

Sankciju saraksti – to ietekme uz īres līgumiem un citiem nekustamā īpašuma darījumiem

Plašas un visaptverošas Eiropas Savienības, ASV un citu valstu sankcijas saistībā ar Krievijas plaša mēroga iebrukumu Ukrainā ir skārušas fiziskas un juridiskas personas. Ir iesaldēti arī nekustamie īpašumi. Kādas tiesības un pienākumi šādā gadījumā ir sankcionētajos īpašumos dzīvojošajiem  īrniekiem un nomniekiem? Kā turpinās māju apsaimniekošana? Vai ir iespējami nekustamā īpašuma darījumi ar sankcionētu personu? Atbildes uz jautājumiem rodamas šajā LV portāla skaidrojumā.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
Covid-19 mainījis tendences nekustamā īpašuma izvēlē, secina Luminor
Clock2020-06-16 pilat.lv

Covid-19 mainījis tendences nekustamā īpašuma izvēlē, secina Luminor

Luminor bankas dati liecina, ka šobrīd pieprasījums pēc hipotekārajiem kredītiem Latvijā ir atjaunojies pirms pandēmijas līmenī un pēdējās nedēļās pat pārsniedzis to. Taču Covid-19 dēļ noteiktie ierobežojumi arī nekustamo īpašumu tirgū ir ieviesuši jaunas tendences – īpaši pieaugusi interese par privātmāju iegādi, portālu "Delfi" informēja bankā.

Avots: delfi.lvPievienoja: Pilat
Pieteikumu apmērs mājokļu finansējumam atgriežas pirms-pandēmijas līmenī
Clock2020-04-30 readyelements.com

Pieteikumu apmērs mājokļu finansējumam atgriežas pirms-pandēmijas līmenī

Lai arī pandēmija un to pavadošā neskaidrība ir likusi daudziem atlikt ieceri par īpašuma iegādi, tomēr darījumi arvien notiek. Swedbank dati rāda, ka aizvadītajās divās nedēļās būtiski sarucis pieteikumu skaits kredītbrīvdienām, turpretī pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri vēlas apzināt savas iespējas aizņemties mājokļa iegādei, sasniedzot pieteikumu apjomu, kāds bija šā gada sākumā, pirms pandēmijas izsludināšanas.

 

Avots: db.lvPievienoja: Pilat
+371 27888678