Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Trīs iemesli, kādēļ pieaug dzīvokļu vērtība jaunajos projektos
Clock2022-12-01 https://f7.pmo.ee

Trīs iemesli, kādēļ pieaug dzīvokļu vērtība jaunajos projektos

Nekustamo īpašumu tirgus šobrīd piedzīvo dinamiskus laikus – sērijveida namu dzīvokļu cenas krīt, kamēr mājokļi jaunajos projektos saglabā un pat palielina savu tirgus vērtību. Kā skaidrot šo divvirzienu kustību cenu kontekstā, un kāpēc jauno projektu vērtība augs arī nākotnē?

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
Krāpniecības riski darījumos ar nekustamo īpašumu
Clock2022-11-02 https://lvportals.lV

Krāpniecības riski darījumos ar nekustamo īpašumu

Lai cilvēkus neierautu nekustamā īpašuma darījumu krāpšanas shēmās, viņi nezaudētu īpašumus vai nesaskartos ar ilgstošu tiesvedību, Latvijas Zvērinātu notāru padome (LZNP) līdz ar “Krāpšanas rokasgrāmatas” izdošanu aktualizējusi iniciatīvu, ka visiem nekustamā īpašuma darījumiem vajadzētu notikt ar notāra starpniecību. Šādu pieeju kā vienu no iespējamajiem risinājumiem saredz arī Finanšu izlūkošanas dienests. Savukārt Tieslietu ministrija aicina apsvērt kompleksus risinājumus, jo krāpšanā tiek izmantotas atšķirīgas metodes.

Avots: https://lvportals.lv/Pievienoja: Pilat
\
Clock2022-07-28 https://f11.pmo.ee

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta būvniecībai

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu būvfirmas un nekustamā īpašuma attīstītāja SIA "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta "Merks Magnolijas" būvniecībai Pārdaugavā, pavēstīja bankas pārstāvji.

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
Sankciju saraksti – to ietekme uz īres līgumiem un citiem nekustamā īpašuma darījumiem
Clock2022-04-11 https://lvportals.lv

Sankciju saraksti – to ietekme uz īres līgumiem un citiem nekustamā īpašuma darījumiem

Plašas un visaptverošas Eiropas Savienības, ASV un citu valstu sankcijas saistībā ar Krievijas plaša mēroga iebrukumu Ukrainā ir skārušas fiziskas un juridiskas personas. Ir iesaldēti arī nekustamie īpašumi. Kādas tiesības un pienākumi šādā gadījumā ir sankcionētajos īpašumos dzīvojošajiem  īrniekiem un nomniekiem? Kā turpinās māju apsaimniekošana? Vai ir iespējami nekustamā īpašuma darījumi ar sankcionētu personu? Atbildes uz jautājumiem rodamas šajā LV portāla skaidrojumā.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
+371 27888678