Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
BVKB: Esam tuvāk būtiskām izmaiņām ēku pārvaldīšanā
Clock2022-08-17 https://img.abc.lv

BVKB: Esam tuvāk būtiskām izmaiņām ēku pārvaldīšanā

2022. gada I pusgadā Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) turpinājis ieņemto kursu, nodrošinot birojam uzticēto funkciju īstenošanu un rūpējoties par kvalitāti un drošību būvniecības jomā. Nozīmīgas transformācijas piedzīvojusi Būvniecības informācijas sistēma (BIS) un sperti būtiski soļi, lai ēku īpašniekiem nodrošinātu informāciju, kas ļautu sekot līdzi īpašuma apsaimniekošanas procesiem un paaugstinātu īpašumu pārvaldīšanas kvalitāti.

Avots: https://abc.lvPievienoja: Pilat
Kā daudzdzīvokļu ēkās patērēt mazāk enerģijas
Clock2022-08-12 https://lvportals.lv

Kā daudzdzīvokļu ēkās patērēt mazāk enerģijas

Energoresursu cenas turpina kāpt, daudzi siltumapgādes uzņēmumi ceļ tarifus. Līdz ar to aktuāls ir jautājums, kā optimizēt siltuma patēriņu un mazāk maksāt par apkuri. Ir atsevišķi energoefektivitātes pasākumi, ar kuru palīdzību daudzdzīvokļu mājās, kas pieslēgtas centralizētajai siltumapgādei, var ievērojami samazināt enerģijas patēriņu. Kā zināms, viszaļākā, lētākā un neatkarīgākā enerģija ir tā, kuru nepatērējām.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
\
Clock2022-07-28 https://f11.pmo.ee

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta būvniecībai

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu būvfirmas un nekustamā īpašuma attīstītāja SIA "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta "Merks Magnolijas" būvniecībai Pārdaugavā, pavēstīja bankas pārstāvji.

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
Izmaiņas Valsts zemes dienesta maksas pakalpojumu cenrādī
Clock2022-07-25 https://lvportals.lv

Izmaiņas Valsts zemes dienesta maksas pakalpojumu cenrādī

Lai maksas pakalpojumu cenas atbilstu šī brīža izmaksām, 19. jūlijā stājas spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 787 “Valsts zemes dienesta maksas pakalpojumu cenrādis un samaksas kārtība”.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat