Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Cietuma būvniecībā plāno piesaistīt arī Liepājas uzņēmumus
Clock2022-12-02 https://cdn.liepajniekiem.lv

Cietuma būvniecībā plāno piesaistīt arī Liepājas uzņēmumus

SIA “Citrus Solutions”, kas uzvarējusi iepirkumā par jaunā cietuma kompleksa Liepājā projektēšanu, autoruzraudzību un būvdarbiem, šajā projektā plāno piesaistīt arī Liepājas uzņēmumus un darbaspēku.

Avots: https://www.liepajniekiem.lvPievienoja: Pilat
Trīs iemesli, kādēļ pieaug dzīvokļu vērtība jaunajos projektos
Clock2022-12-01 https://f7.pmo.ee

Trīs iemesli, kādēļ pieaug dzīvokļu vērtība jaunajos projektos

Nekustamo īpašumu tirgus šobrīd piedzīvo dinamiskus laikus – sērijveida namu dzīvokļu cenas krīt, kamēr mājokļi jaunajos projektos saglabā un pat palielina savu tirgus vērtību. Kā skaidrot šo divvirzienu kustību cenu kontekstā, un kāpēc jauno projektu vērtība augs arī nākotnē?

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
Sabiedrības viedoklim nodots Klaipēdas ielas 138 teritorijas lokālplānojums
Clock2022-11-25 https://irliepaja.lv

Sabiedrības viedoklim nodots Klaipēdas ielas 138 teritorijas lokālplānojums

No 25.novembra līdz 22.decembrim publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai nodota Klaipēdas ielas 138 teritorijas lokālplānojuma un vides pārskata 1.redakcija. Izstrādātā plānojuma galvenais mērķis ir radīt priekšnoteikumus sabalansētas dzīvojamās un publiskās apbūves attīstībai, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Avots: https://irliepaja.lvPievienoja: Pilat
Pirmpirkuma tiesības darījumos ar lauksaimniecības zemi
Clock2022-11-23 https://lvportals.lv

Pirmpirkuma tiesības darījumos ar lauksaimniecības zemi

Lauksaimniecības zeme vienmēr ir bijusi vērtīgs resurss, kurā ieguldīt līdzekļus. Šādi pirkumi tiek stingri regulēti ar mērķi zemi saglabāt un izmantot lauksaimniecības apritē. Diemžēl aktivizējušies arī uzpircēji, kas izmanto zemes īpašnieku nezināšanu par pirmpirkuma tiesībām. Tāpēc LV portāls skaidro, kam darījumos ar lauksaimniecības zemi ir pirmpirkuma tiesības, kad ir vajadzīga izziņa no pašvaldības un kādos gadījumos pirmpirkuma tiesības izmanto Latvijas Zemes fonds.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
+371 27888678