Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Plāno atjaunot seno spīķeri Zviedru ielā, veidojot tur mūsdienīgu daudzfunkcionālu kompleksu
Clock2021-06-22 https://cdn.liepajniekiem.lv

Plāno atjaunot seno spīķeri Zviedru ielā, veidojot tur mūsdienīgu daudzfunkcionālu kompleksuLaugaļu ģimenes uzņēmums SIA “Ervils” iecerējis atjaunot seno ostas spīķeri Zviedru ielā 2, tur veidojot mūsdienīgu daudzfunkcionālu kompleksu.

“Šī ēka mūsu īpašumā jau ir kādu laiku, un to izmantojām kā noliktavu. Attīstot ēku Vecajā ostmalā 53, uz Zviedru ielas māju pārcēlām arī kuģu remonta darbnīcu. Taču, ņemot vērā, ka aizvien vairāk zvejas kuģu tiek sagriezti, arī vajadzība pēc darbnīcas iet mazumā, līdz ar to, lai atdzīvinātu šo kvartālu, sapratām, ka tur jāattīsta vēl kaut kas, papildinot jau esošo piedāvājumu,” klāsta projekta attīstītājs, uzņēmējs Aigars Laugalis.

Plānots, ka Zviedru ielas spīķera ēka atdzims jaunā veidolā. Pirmā stāva fasāde saglabāšot savu autentisko izskatu, savukārt otrais stāvs tikšot paplašināts ar modernu metāla apdari.

Iecerēts, ka uz šo ēku pārcelsies “RoyalFitness” zāle, savukārt augšējā stāvā vārētu tikt piedāvāti veselības rekreācijas pakalpojumi. “Šobrīd vienlaicīgi attīstām divus objektus – gan Vecajā ostmalā 53, gan Zviedru ielā 2. Mums kā mazam ģimenes uzņēmumam nav viegli to visu paveikt, tāpēc Zviedru ielas spīķera projektam vēlamies piesaistīt kādu partneri,” pauž A. Laugalis.

Ēkas rekonstrukcijas projektu izstrādā SIA “MI Design” arhitektu komanda.

Šobrīd apstiprināts būvprojekta minimālais sastāvs. A. Laugalis spriež, ka būvniecība varētu sākties nākamgad.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678