facebook
Nosaki sava īpašuma vērtību

Mēs palīdzēsim Jums

Mūsu aģenti noteikts tavu īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika.

Uzzināt vairāk
2021-06-15 https://cdn.liepajniekiem.lv

Pilsētas centrā būvēs daudzstāvu dzīvojamo namu

Liepājā, Lielajā ielā 12a, pirms pāris gadiem nograutās mājas vietā iecerēts būvēt daudzdzīvokļu namu ar pazemes autostāvvietu, pastāsta SIA “Kurzemes būvnieks” valdes loceklis Igors Romaņuks.

Celtniecību plānots sākt jau šogad un pabeigt vēlākais divu gadu laikā.

Ēkā kopumā paredzēti 35 dzīvokļi, ar platību, sākot no 48 kvadrātmetriem un beidzot ar 150 kvadrātmetriem. Namam būšot četri stāvi, divas kāpņu telpas ar liftiem. Projektā tikšot ieguldītas privātās investīcijas, tās tiek lēstas 3–3,5 miljonu eiro apmērā.

”Tas ir pilsētas centrs, turklāt Liepājā šobrīd ir liels pieprasījums pēc jauniem mājokļiem,” būvniecības ieceri pamato “Kurzemes būvnieka” valdes loceklis.

Projektu gatavo SIA “ArchiJazz”, zemes īpašnieks ir SIA “AGA Land”, bet “Kurzemes būvnieks” būs galvenais celtnieks.

Vēl pirms dažiem gadiem Lielajā ielā 12a slējās māja, kas bija kļuvusi bīstama. No 2016. gada decembra šī ēka bija reģistrēta kā D kategorijas grausts. 2018. gadā ēku nojauca.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat

Jaunākie īpašumi

Loču iela 12,


29 900 EUR

Populārākie raksti