Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Kam pievērst uzmanību, izvēloties nekustamo īpašumu?
Clock2020-03-25 decoratorist.com

Kam pievērst uzmanību, izvēloties nekustamo īpašumu?Ja pieņemts lēmums par dzīvokļa iegādi, priekšā gaidāms visai ilgs piedāvājumu aplūkošanas, izvērtēšanas un salīdzināšanas ceļš, kuram ir vērts laicīgi sagatavoties. Ir vērts procesu uzsākt ar savu nepieciešamību izvērtēšanu un arī neliela prioritāšu kontrolsaraksta sagatavošanu.

 

Tas noderēs, lai neaizmirstu izpētīt visus sev interesējošos faktorus un justos droši par izvēli.

- Aplūkojot mājokli nav jāsteidzas. Esiet tur vismaz 20-30 minūtes, lai pagūtu gan visu apskatīt, gan arī izjust telpas. Pieredze un atsevišķi pētījumi rāda, ka bieži vien tie, kuri īpašumu pēta ilgāk, visbiežāk to iegādājas lētāk par sākotnēji prasīto cenu. Iespējams, tas saistāms ar pamatotu iemeslu atrašanu kaulēšanās procesam, tāpat arī pārdevējs šādus interesentus uztver nopietnāk.

- Izpētiet īpašuma konstrukciju un vispārējo stāvokli arī no ārpuses. Ja pamanāmas plaisas vai kādas īpašas nolietojuma pazīmes, noteikti prasiet par to izcelsmi un vai ir plānots defektus novērst. Jāpiebilst, ka, pamanot defektus būvē, ir vērts piesaistīt kādu būvniecības pārstāvi, kurš konsultēs un varēs izstāstīt par situācijas nopietnību smalkāk.

- Īpaši pievērsiet vērību vizuālajam stāvoklim un smakām. Izpētiet, vai iespējamās problemātiskās vietas nav speciāli aizkrāsotas, lai paslēptu, piemēram, tekošu jumtu vai sliktu izolāciju ap logiem. Ja redzami aizdomīgi daudz gaisa atsvaidzinātāji vannasistabā, nebaidieties palūgt no tiem izvēdināt telpu, un pievērsiet uzmanību kanalizācijas sistēmas stāvoklim.

- Aplūkojiet mājokli vairāk nekā vienu reizi. Tā dara ļoti daudzi. Tas palīdz būt drošam par savu lēmumu un nepalaist garām nianses. Pēc pirmās apskates reizes var rasties vairāki jautājumi, uz kuriem var rast atbildes nākamajā apskates reizē.

- Iegādājoties dzīvokli, noskaidrojiet, vai zeme zem tā ir īpašumā (vai arī par to regulāri jāmaksā nomas maksa).

- Noskaidrojiet īpašuma vērtējumu. Ja izmantosiet bankas kredītu, vērtējuma veikšana ir nepieciešama. Tas palīdzēs justies drošāk par darījumu arī tad, ja izmantosiet 100% savus līdzekļus.

- Rūpīgi apsekojiet apkārtni un noskaidrojiet lokācijas īpatnības, infrastruktūras iespējas. Aplūkojiet apkārtni gan vakaros, gan sastrēgumu stundās, lai saprastu, vai tā ir klusa, droša un piemērota vieta.

- Centieties neļauties emocijām. Lēmuma pieņemšanai jābūt maksimāli racionālai. Nepieķeraties īpašumam pārāk daudz, pirms noskaidrojat visus apstākļus. Emocijas var traucēt saskatīt nozīmīgus trūkumus.

- Noskaidrojiet maksimāli daudz aspektu gan par pārdošanas iemesliem, gan citām īpašuma īpatnībām. Tāpat arī mēģiniet uzzināt, vai kāds jau ir piedāvājis īpašumam savu cenu un notiek nopietnas pārrunas ar citiem pircējiem, lai izprastu cik ātri jāpieņem lēmums, lai nezaudētu iespēju.

 

Ļoti iespējams, ka pēc pandēmijas un tās ietekmes uz ekonomiku, atsevišķas cilvēku grupas izvēlēsies mainīt mājokli, piemēram, izvēloties zemākas klases īpašumu par mazāku cenu. Līdz ar to tirgū varētu parādīties plašāks īpašumu piedāvājums, kurus var rūpīgi izvērtēt, ņemot vērā šos ieteikumus.

 Avots: www.db.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678