Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Meklē attīstītājus īpašumiem Karostas Industriālā parka teritorijā
Clock2024-02-05 www.db.lv

Meklē attīstītājus īpašumiem Karostas Industriālā parka teritorijāLiepājas valstspilsētas izsludinājusi izsoli par diviem īpašumiem Liepājā, Karostas Industriālā parka teritorijā – Zemgales iela 7 un Zemgales iela 17, informē Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde.

Zemgales ielas vēsturiskajai apbūvei ir noteikts pilsētbūvniecības un kultūrvēsturiski nozīmīgās apbūves status, kas nosaka, ka veicot būvju rekonstrukciju jāsaglabā ēkas konstruktīvo un apdares risinājumu, esošos būvapjomus, oriģinālo logu dalījumu, jumta segumu, lietojot gludo skārdu, bet maksimāli pieļaujamās apbūves augstums ir 3 stāvi. Vienlaikus nekustamie īpašumi atrodas Karostas Industriālā parka teritorijā un tiem noteikta jauktas apbūves teritorija ar ražošanas funkciju.

“Tas ir loģisks solis, lai turpinātu Karostas Industriālā parka attīstību, jo redzot un novērtējot 2022. gada nogalē ekspluatācijā nodoto SIA “EB Liepāja” biroja un ražošanas ēku, kurā veiksmīgi integrēta un atjaunota Karostas vēsturiskā apbūve, ir interese arī citiem uzņēmējiem” norāda Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis, uzsverot, ka vienmēr ir vieglāk attīstīties, ja ir reāli, apskatāmi piemēri. “Man ir liels prieks, ka ir interese arī no vairākiem citiem uzņēmējiem savos attīstības projektos – ražošanas ēkās, loģistikas centros u.c. integrēt Karostas vēsturisko apbūvi. Izsole ir labs veids, kā noteikt investoru, lai jau tuvāko gadu laikā sakārtotu vēl vairākas vēsturiskās ēkas Zemgales ielā.”

Galvenais zemes un būvju izmantošanas veids ir daudzfunkcionāla izmantošana, kur atļauta ražošanas uzņēmumu ar nelielu ietekmi uz vidi, komerciāla rakstura objektu, tirdzniecības un pakalpojumu objektu būvniecība un būvju izmantošanas. Teritorijā atļauta sabiedrisko objektu būvniecība, bet nav pieļaujama dzīvojamā apbūve.

Lai veicinātu vēsturiskās apbūves rekonstrukciju vai integrēšanu jaunā apbūvē, izsoles noteikumi paredz, ka 24 mēnešu laikā no pirkuma līguma spēkā stāšanās dienas ar izsoles uzvarētāju jābūt saņemtai atzīmei par projektēšanas nosacījumu izpildi, bet izsoles noteikumos un pirkuma līgumā noteiktie būvdarbi uzsākami ne vēlāk kā 25 mēnešu laikā, bet jāpabeidz 48 mēnešu laikā no pirkuma līguma spēkā stāšanās dienas.

SIA SIA “EB Liepāja” novērtēja Liepāju kā rūpniecības pilsētu, kura vienmēr ir cienījusi kultūrvēsturiskās vērtības un apvienoja tās savā ražošanas ēkā, savienojot Karostas vēsturisko apbūvi ar moderno rūpniecību un izbūvējot ražošanas platības ar pievienoto vērtību. Jau iepriekš SIA “EB Liepāja” valdes loceklis Māris Pētersons norādīja, ka noteiktu nebūtu uzbūvēta moderna rūpnīca, ja nebūtu pašvaldības un Liepājas SEZ pārvaldes atbalstošās attieksmes un līdzdalības projekta īstenošanā. Būvniecības darbus veica SIA “UPTK”.Avots: www.db.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678