Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Pārdošanā izliktas «Zunda Towers» augstceltnes. Kāda ir cena?
Clock2024-01-22 www.tvnet.lv

Pārdošanā izliktas «Zunda Towers» augstceltnes. Kāda ir cena?Par 220 miljoniem eiro pārdošanā izliktas "Zunda Towers" augstceltnes Pārdaugavā, liecina sludinājums starptautiskās nekustamā īpašuma kompānijas "Sotheby's International Realty" mājaslapā.

Kā sacīja "Zunda Towers" projekta attīstītāja "Towers Construction Management" izpilddirektors Aigars Gerhards, kompleksa īpašnieka pamatbizness nav nekustamie īpašumi, tāpēc kompleksu vienmēr bijis iespējams iegādāties, ja ir pircējs, kura piedāvātā cena atbilst īpašnieka gaidītajai cenai.

Gerhards neprognozēja, cik ilgā laikā iecerēts pārdot kompleksu, vien norādīja, ka pēc cenas tas būtu viens no lielākajiem komercplatību darījumiem Baltijā. "Ja atradīsies pircējs, kurš gatavs maksāt nosaukto cenu, tad jau juridiskās formalitātes varētu nokārtot diezgan ātri," teica Gerhards.

Jautāts, vai nav atmesti pirms gada "Towers Construction Management" izziņotie plāni kompleksā būvēt vēl trešo torni, Gerhards sacīja, ka darbs pie šīs būvniecības ieceres joprojām turpinās un notiek nepieciešamā saskaņošanas procedūra.

 
 

Savukārt gadījumā, ja šajā laikā "Zunda Towers" tiek atrasts pircējs un kompleksam mainās īpašnieks, tālāka virzība ar trešo augstceltni jau būs atkarīga no jaunā īpašnieka plāniem un iecerēm, piebilda Gerhards.

Jau ziņots, ka "Zunda Towers" augstceltnes tika pieņemta ekspluatācijā 2020.gada janvārī. Kopējais investīciju apmērs kompleksā sasniedza 200 miljonus eiro.

Projekta attīstītājs ir Krievijas izcelsmes uzņēmējam Jurijam Šefleram pastarpināti piederošais uzņēmums "Towers Construction Management".

Šeflera pamatbizness ir saistīts ar alkoholisko dzērienu ražošanu un izplatīšanu.

 
 Avots: www.tvnet.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678