Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Foto: Sākti ilgi gaidītie K. Valdemāra ielas ēkas remontdarbi
Clock2024-01-16 www.liepajniekiem.lv

Foto: Sākti ilgi gaidītie K. Valdemāra ielas ēkas remontdarbiLiepājas Universitātes (LiepU) ēkā Krišjāņa Valdemāra ielā 4 vērojama aktīva rosība. Pērnā gada izskaņā uzņēmums “Velve” ķēries pie darbiem.

Jau vēstījām, ka LiepU ar SIA “Vides investīciju fonds” ir noslēgusi līgumu par projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana Nikolaja ģimnāzijā” īstenošanu. 

Projektēšanas un būvniecības darbi uzticēti būvuzņēmumam SIA “Velve”.

LiepU Saimniecības daļas vadītāja Agate Pirktiņa pastāstīja, ka 

līdz 31. decembrim izpildīti jau aptuveni 24 procenti no iecerētajiem darbiem. 

Patlaban objektā būvnieks veic pagalma fasādes ķieģeļu mūra tīrīšanu, mūra šuvju atjaunošanu, cokola siltināšanu, ārsienu siltināšanu telpu iekšpusē, bēniņu pārseguma siltināšanu, jumta pārbūves darbus, 1. stāva grīdas siltināšanas pārbūves darbus, tiek gatavotas grīdas betonēšanai. 

Tuvākajā laikā plānots uzsākt vēsturiskās fasādes atjaunošanu un inženierkomunikāciju – apkures, elektroinstalāciju – pārbūves darbus. 

Pēc projekta dokumentācijas saskaņošanas plānots uzsākt logu nomaiņu/restaurāciju un ventilācijas sistēmas izbūvi.

“Veicot projekta aktivitātes, iespējams ievērojami uzlabot Liepājas Universitātes studiju ēkas energoefektivitāti, kā arī padarīt to atbilstošu spēkā esošajiem būvnormatīviem un citām mūsdienu prasībām,” nepieciešamību skaidro A. Pirktiņa.

Vēl viņa pastāstīja, ka, Liepājas Universitātei plānojot un īstenojot jebkādus pārveides darbus objektā, primārais uzdevums ir saglabāt kultūrvēsturiskās ēkas autentiskumu, respektējot ēkas apjomu, telpisko risinājumu, fasāžu apdari, oriģinālās būvdetaļas un vēsturiskās apdares. 

Sadarbībā ar uzņēmumu “Velve” un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes Kurzemes reģionālo nodaļu notiek aktīvs darbs, lai nodrošinātu kultūrvēsturiski vērtīgās ēkas aizsargājamo vērtību saglabāšanu.

“Strādājam pie tā, lai ēka pēc iespējas ātrāk būtu apdzīvojama, tāpēc paralēli meklējam finansējumu iekšdarbiem,” 

piebilst A. Pirktiņa.

Projekta īstenošanu plānots pabeigt 2025. gada februārī. 

Projekta kopējās izmaksas ir vairāk nekā četri miljoni eiro, 85 procentus no šīs summas segs par Eiropas Savienības fonda līdzekļiem, atlikušos 15 procentus – LiepU, precīzāk, tās dibinātāja Izglītības un zinātnes ministrija.Avots: www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678