2020-01-21 liepajniekiem.lv

Celtnieku ielā taps dzīvokļi

Ēka Celtnieku ielā 12, kas ilgus gadus bija neapsaimniekota, tiks attīstītapar jaunu dzīvokļu projektu Rietumu apartamenti, laikrakstam pastāstīja uzņēmējs Aigars Kesenfelds.

 

Četrstāvu namu par nepilniem 290 000 eiro iegādājusies SIA Celtnieku iela. Pašlaik plānots, ka restaurētajā ēkā būs 34 dažādas platības dzīvokļi ar pilnu apdari. Renovācijas darbus iecerēts pabeigt šā gada rudenī. Kopējais plānoto investīciju apjoms ir 1,3 miljoni eiro (ieskaitot ēkas iegādes izmaksas).

Liepāja attīstās, un pieaug arī pieprasījums pēc dzīvokļiem. Jau iepriekš šeit esam attīstījuši vairākas dzīvojamās ēkas, esam izvēlējušies renovēt un par dzīvojamo ēku attīstīt arī konkrēto namu, kas atrodas iedzīvotājiem ērtā un parocīgā vietā – pilsētas klusajā centrā, no kura dažu minūšu gājienā ir pludmale, Jūrmalas parks un ostas promenāde. Strādājot pie projekta, īpašu uzmanību pievērsīsim dizainam un modernai apdarei, vienlaikus atbildīgi izturoties pret ēkas vēsturiskajiem elementiem, norāda SIA “Celtnieku iela” pārstāvji.

SIA Celtnieku iela lielākais īpašnieks un patiesā labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds, kurš investē gan nekustamo īpašumu projektos, gan arī citu veidu projektos Latvijā un ārpus valsts.

Pēdējo piecu gadu laikā A. Kesenfelda pārstāvētās kompānijas Liepājā jau attīstījušas deviņus dzīvojamo māju projektus (Mēness namsEzermalas namsRietumkrasta namsDzintara namsLīvu namsKuršu namsAvotu namsJugenda namsTorņa nams) ar kopumā vairāk nekā 260 dzīvokļiem, no kuriem praktiski visi esot realizēti.

 Avots: liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat