Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Dzīvokļu tendencēs dominē ilgmūžība, “viedās” tehnoloģijas un sinerģija ar apkārtējo vidi
Clock2023-11-27 www.city24.lv

Dzīvokļu tendencēs dominē ilgmūžība, “viedās” tehnoloģijas un sinerģija ar apkārtējo vidiAttālināti pārvaldāmas viedās tehnoloģijas, kas jau vairākus gadus ir pieprasītas privātmājās, aizvien plašāk tiek izmantotas arī dzīvokļos. Latvijā vadošā nekustamo īpašumu attīstītāja “Merks mājas” novērotās dzīvojamo projektu attīstības tendences liecina, ka “gudrais dzīvoklis” ir kļuvis par vienu no aktuālākajiem un augošākajiem parametriem projektu attīstībā līdzās ilgtspējai un dzīvojamās vides sinerģijai ar apkārtni.

Šī brīža dzīvojamo projektu attīstībā ilgtspēja nozīmē krietni vairāk par ēkas energoefektivitātes līmeni. “Merks mājas” projektēšanas vadītājs Ivo Dzenis skaidro: “Mūsdienīga arhitektūra pieprasa ilgtspējīgas būvniecības praksi. Ilgtspējīga pieeja dzīvojamo projektu attīstībā ir arī nepieciešamo būvmateriālu iegāde no vietējiem Latvijas ražotājiem, kas ne vien nodrošina augstas kvalitātes materiālus, bet saīsina loģistikas ceļu. “Viesturdārzs” būvniecībā ir izmantotas saliekamas trīsslāņu dzelzsbetona konstrukcijas, kas ir ne vien praktisks risinājums, jo tiek gatavoti rūpnieciski un standartizēti, bet arī ilgtspējīgs. Piemēram, projektā izmantotais ilgmūžīgais betons kalpos desmitiem gadu garumā, saglabājot jaunbūves izskatu.”

Arī efektīvi izbūvēta rekuperācijas sistēma un siltās grīdas apkure būtiski uzlabo ēkas komfortu un energoefektivitāti. Domājot par papildu risinājumiem, kā dzīvojamo vidi padarīt zaļāku un ilgtspējīgāku, šī brīža viena no galvenajām tendencēm ir elektrouzlādes staciju ierīkošana namu virszemes vai pazemes autostāvvietās.

Dzīvokļu tendencēs dominē ilgmūžība, “viedās” tehnoloģijas un sinerģija ar apkārtējo vidi - Nekustamo īpašumu ziņas - City24.lv nekustamo īpašumu sludinājumu portāls

“Viedie dzīvokļi” – pašsaprotama izvēle jau tuvākajā nākotnē

Viedās tehnoloģijas sniedz iespēju gan automatizēt, gan attālināti uzraudzīt un ietekmēt notiekošo mājās, piemēram, kontrolēt telpu apgaismojumu vai apkuri. Interese par “gudrajiem dzīvokļiem”, kas aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, arvien vairāk parādās gan dzīvokļu pircēju vidū, gan par to pastiprināti domā projektu attīstītāji. “Viesturdārzs” projekta III kārtā iedzīvotājiem ir iespēja aplūkot pirmo attīstītāja demo dzīvokli, kas aprīkots ar “Bisly” viedo tehnoloģiju, kas dzīvokļa saimniekiem ļaus attālināti kontrolēt dzīvokļa temperatūru un apgaismojumu, būtiski veicinot gan sadzīves ērtības, gan ekonomisku ieguvumu, pazeminot dzīvokļa uzturēšanas un enerģijas patēriņa izmaksas.

Projekti top sinerģijā ar apkārtējo vidi

Plānojot daudzdzīvokļu māju kompleksus, aizvien vairāk tiek domāts par ērtībām ārpus tiešās dzīvojamās telpas, tostarp par projektu saderību ar vidi un apkārtni. Lai tuvējo parku iedzīvinātu un paturpinātu arī namu pagalmā, visa “Viesturdārzs” projekta koplietojamā ārtelpa ir publiski pieejama. Ņemot vērā, ka Klusais centrs šobrīd ir viena no Rīgas pieprasītākajām atpūtas un izklaides vietām, “Merks mājas” šo sajūtu vēlējās pārnest arī nama iedzīvotājiem, uz projekta III kārtas ēkas jumta, izbūvējot plašu terasi, kur dzīvokļu īpašnieki varēs baudīt saulrietus ģimenes un draugu kompānijā. Ar cieņu pret Klusā centra apkārtnes vēsturi un esošo infrastruktūru, “Viesturdārza” III kārtas ēkā ar latviešu grafiti mākslinieka Ērika Caunes atbalstu ir tapis zīmējums, kas ataino parka klātesamību un tādējādi papildus veicina mijiedarbību ar apkārtējo vidi.

Dzīvokļu tendencēs dominē ilgmūžība, “viedās” tehnoloģijas un sinerģija ar apkārtējo vidi - Nekustamo īpašumu ziņas - City24.lv nekustamo īpašumu sludinājumu portāls

Projekta “Viesturdārzs” jaunākā – III kārta – ir jau nodota ekspluatācijā. 25. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 ikviens interesents ir aicināts uz atvērto durvju dienu, lai klātienē pārliecinātos par projekta vērienību un sniegtajām iespējām.

Par “Merks mājas”

“Merks mājas” ir līderis dzīvojamo māju attīstīšanā Latvijā un vairāk nekā 18 darbības gados ir pierādījis savu kompetenci augstvērtīgu dzīvojamo projektu un sabiedrisko ēku būvniecībā. Līdz šim uzbūvēti vairāk nekā 2200 mājokļi ģimenēm visā Latvijā. Realizētie projekti ir kvalitātes garantija vārdos un darbos, ko apliecina arī vietēja un starptautiska mēroga nozares apbalvojumi. Dzīvojamo māju projektos “Merks mājas” ir gan attīstītājs, gan pārdevējs, gan arī garantijas sniedzējs.Avots: www.city24.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678