Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
“IKEA” vasarā plāno atvērt klientu apkalpošanas centru Liepājā
Clock2023-10-30 www.liepajniekiem.lv/

“IKEA” vasarā plāno atvērt klientu apkalpošanas centru LiepājāMēbeļu tirgotājs “IKEA” vasarā plāno atvērt klientu apkalpošanas centru Liepājā, aģentūrai LETA pavēstīja kompānija.

Liepājā “IKEA” filiāle strādās kā plānošanas un preču pasūtīšanas centrs, lai klientiem palīdzētu plānot, pasūtīt un saņemt individuāliem mērījumiem, vajadzībām un vēlmēm pielāgotus telpu iekārtojuma risinājumus.

Pilns “IKEA” mājokļa preču klāsts būs pieejams, iepērkoties tiešsaistē, vienlaikus daļa preču, kas iekļautas klientu apkalpošanas vietas ekspozīcijā, būs pieejamas uzreiz.

Paredzēts, ka “IKEA” plānošanas un preču pasūtīšanas centra platība Liepājā būs 1000 kvadrātmetru.

Klientu apkalpošanas vieta atradīsies Ezermalas ielā.

Baltijas valstīs tā būs astotā klientu apkalpošanas vieta – šobrīd četras atrodas Lietuvā, divas Igaunijā un no 2024. gada vasaras divas būs arī Latvijā.

Investīcijas centra izveidē “IKEA” nenorāda.

“IKEA” pārvaldītājs Latvijā ir SIA “Paul Mason Properties”. Kompānija finanšu gadā, kas ilga no 2021. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. augustam, strādāja ar 108,933 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga gandrīz 2,7 reizes – līdz 17,457 miljoniem eiro.

Kompānija “Paul Mason Properties” Latvijā reģistrēta 2015. gadā, un tās pamatkapitāls ir 20 000 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”. “Paul Mason Properties” pieder Nīderlandē reģistrētajam “FE Corporation”.

Kompānija “IKEA” izveidota 1943. gadā.Avots:
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678