Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijusī vakarskola pārtaps dzīvojamā mājā
Clock2023-10-06 www.liepajniekiem.lv

Bijusī vakarskola pārtaps dzīvojamā mājāNekustamo īpašumu kompānija “Lion Estate” iegādājusies ēku Dzelzceļnieku ielā 1, kur savulaik darbojās vakarskola, vēl senāk mācījās 5. vidusskolas audzēkņi.

Vēsturiskajā sarkano ķieģeļu ēkā taps 11 dzīvokļi, apstiprina “Lion Estate” īpašnieks Māris Dambis.

1880. gadā celto divstāvu māju 875 m² platībā un zemi nekustamo īpašumu kompānija iegādājusies no itāļu uzņēmējiem piederošās SIA “Montecristo” (iepriekšējais nosaukums SIA “Zeta-Net”), kas to 2019. gada nogalē nopirka izsolē no Liepājas pašvaldības.

Arī šis uzņēmums Dzelzceļnieku ielā 1 bija iecerējis izveidot dzīvokļus, taču plāni tā arī nerealizējās.

M. Dambis pastāsta, ka “Lion Estate” jau tuvākajā laikā Liepājā uzsāks četru dzīvojamo namu attīstības projektus, atjaunojot arī īpašumu Zāļu ielā 6, Laivenieku ielā 4 un Republikas ielā 12. Pēc to īstenošanas Liepājas dzīvojamā fondā būs par aptuveni 90 dzīvokļiem vairāk.Avots:
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678