Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
 Veiks publisko apspriešanu par Lietuvas uzņēmuma plāniem Liepājas centrā celt veselības veicināšanas centru
Clock2023-10-05 https://rekurzeme.lv

Veiks publisko apspriešanu par Lietuvas uzņēmuma plāniem Liepājas centrā celt veselības veicināšanas centruLiepājā veiks publisko apspriešanu par jauna veselības veicināšanas centra būvniecību Miķeļa Valtera ielā 13, aģentūru LETA informēja būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

 

 

Liepājas pilsētas būvvaldē saņemta būvniecības ieceres pieteikums. Būvniecības iecere izstrādāta, pamatojoties uz 2022.gadā notikuša ideju konkursa rezultātiem. Konkrētā adrese atrodas Liepājas centrā, pa ceļam uz jūru.

Būvniecības projektu ierosinājis Lietuvas uzņēmums “Liepojos kopos”. Būvniecības ieceri izstrādājis uzņēmums “K Idea”, bet būvprojekta vadītājs plānots Andris Kokins.

Būvniecības iecere paredz veselības veicināšanas centra būvniecību, kurā sniegtu ārstniecības un skaistumkopšanas pakalpojumus ar ārstnieciskā minerālūdens pielietojumu. Veselības veicināšanas centra 1.stāvā un pagrabstāvā paredzēta SPA zona ar zemūdens masāžu baseiniem un bērnu baseinu zonu, atpūtas zonu ar saunām, pirtīm un džakuzi baseinu.

Paredzēts arī āra baseins ar zemūdens masāžām un saules vannām, kas izmantojamas visu gadu, bet uz jumta terases iecerēts āra baseins un sauļošanās zona, kas izmantojama vasaras sezonā. Veselības veicināšanas centra viesu numuros paredzētas 376 gultasvietas.

Kā skaidro Freidenfelde, peldu iestādes vēsturiskās ēkas atjaunošana un pārbūve tiek izstrādāta atsevišķā būvprojektā. Arī nepieciešamais autostāvvietas izvietojums tiek risināts atsevišķi ārpus Jūrmalas parka teritorijas.

Ēkai ir paredzēti četri virsszemes stāvi un viens pagraba stāvs. Ēkas augstums plānots 16,50 metri. Esošie pašvaldības noteiktie apbūves rādītāji pieļauj ēku būvniecību līdz divu stāvu augstumam. Liepājas teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos noteikts, ka atkāpes no šajos noteikumos noteiktajiem apbūves rādītājiem atļautas atsevišķos gadījumos, kad augstvērtīgs arhitektūras risinājums iegūts atklātā arhitektūras konkursā un būvniecības iecere ir atbalstīta, ņemot vērā publiskās apspriešanas rezultātus.

Lai noskaidrotu sabiedrības viedokli, no šodienas līdz 31.oktobrim notiek būvniecības ieceres publiskā apspriešana. Būvniecības ieceres prezentācijas sanāksme klātienē notiks 19.oktobrī plkst.16 Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas izstāžu zāles telpās.Avots:
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678