Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušā maizes kombināta īpašumam jauni saimnieki
Clock2023-09-27 www.liepajniekiem.lv

Bijušā maizes kombināta īpašumam jauni saimniekiPavīdējusi cerība, ka bijušajā Liepājas maizes kombināta ēku kompleksā, Rīgas ielā 63/65, atgriezīsies dzīvība. Īpašumu iegādājušies divi Lietuvas pilsoņi, kas ķērušies pie sarkano ķieģeļu ēkas sakārtošanas.

Īpašnieku maiņa notikusi šī gada februārī. 

Tagad agrākā maizes kombināta īpašums pieder Lietuvas uzņēmējam Andriusam Mikelskim un Mindaugam Bertašusam, kas to atpirkuši no Krievijas kapitāla uzņēmuma “Geokom”.

“Cenšamies īpašumu palēnām sakārtot, lai tas izskatās glīti. Ēkai liekam jaunus logus, remontējam jumtu, telpas atbrīvojām no būvgružiem. 

Īpašums ir ļoti nolaists, tik daudz gružu no tā esam izveduši! Vēlamies, lai cilvēki, kas ierauga šo īpašumu, nenobīstas,” 

stāsta A. Mikelskis.

Konkrēti plāni saistībā ar Rīgas ielas ēku kompleksu jaunajiem saimniekiem neesot, šobrīd telpas tiek piedāvātas nomniekiem. Tās esot piemērotas darbnīcai, servisam, veikalam, ražotnei vai citai komerciālai darbībai.

Krievijas pilsonei Verai Kandaurovai piederošā SIA “Geokom” īpašumu Rīgas ielā 63/65 iegādājās 2013. gada nogalē. 

Toreiz “Geokom” nāca klajā ar ieceri izveidot modernu industriālo parku augsto tehnoloģiju ražotnēm. Taču teju desmit gadu laikā ēku kompleksā nekādi redzami ieguldījumi netika veikti.Avots:
Pievienoja: Pilat
+371 27888678