Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Labas ziņas! Mēs ar lepnumu paziņojam, ka esam sākuši jaunu posmu mūsu uzņēmuma attīstībā, esam atvēruši PILAT filiāli Rīgā.
Clock2023-09-08

Labas ziņas! Mēs ar lepnumu paziņojam, ka esam sākuši jaunu posmu mūsu uzņēmuma attīstībā, esam atvēruši PILAT filiāli Rīgā.Labas ziņas! Mēs ar lepnumu paziņojam, ka esam sākuši jaunu posmu mūsu uzņēmuma attīstībā, esam atvēruši PILAT filiāli Rīgā. ????
Kompānijas izaugsmi nodrošina, mūsu profesionālā, jaunā un enerģiskā komanda, kas strādā kopā kā viens vesels. Mēs nevaram neierobežoti priecāties par to, kā mūs vieno ne tikai uzņēmējdarbības mērķi, bet arī kopīga pārliecība - pārliecība, ka gan Liepāja, tās apkārtne, gan tagad arī mūsu jaunās telpas Rīgā ir vietas, kurās mēs vēlamies augt un sasniegt jaunas virsotne. ????
Liels paldies par sadarbību un ticību mūsu uzņēmumam! Kopā sasniegsim vēl vairāk!
 
Eriks Gude un Jānis Spinga, lai Jums izdodas sasniegt jaunas nekustamo īpašumu virsotnes!
Mēs Jūs aicinām apmeklēt mūs arī Rīgā, atrodamies Elijas ielas 17.Avots:
Pievienoja: Pilat
+371 27888678