Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušās bankas filiāles vietā vēlas izvietot teātri
Clock2020-01-08 la.lv

Bijušās bankas filiāles vietā vēlas izvietot teātriĒkā Teātra ielā 3, Liepājā, kur kādreiz atradās Latvijas Bankas filiāle, tiek apsvērta doma izveidot Liepājas Teātra Mazo zāli.

Jau ziņots, ka, turpinot Latvijas Bankas darbības efektivitātes uzlabošanas pasākumus, tās padome pieņēma lēmumu 2019. gada 30. decembrī pārtraukt pakalpojumu sniegšanu Liepājas filiālē.

Īpašuma Liepājā, Teātra ielā 3 pārņemšanu Finanšu ministrijas valdījumā un VNĪ pārvaldīšanā plānots organizēt likumā noteiktajā kārtībā, sagatavojot attiecīgu Ministru kabineta rīkojuma projektu.

"Vienlaikus esam saņēmuši Liepājas pilsētas domes vēstuli, kurā tā lūdz nodot īpašumu Liepājas pilsētas pašvaldībai, tādējādi radot iespēju īstenot vecākā Latvijas profesionālā teātra – Liepājas teātra stratēģisko mērķi par Mazās zāles izveidi, kas atrisinātu vairākas ieilgušas teātra darbības problēmas un ļautu pašvaldībai plašākā mērā īstenot tās mērķus kultūras nozarē," informēja VNĪ.

Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Evita Eņģele norādīja, ka no pašvaldības sarunām ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu izriet, ka tiks vērtēts, vai īpašums Teātra ielā 3 ir nepieciešams valsts vajadzībām, un tikai tad, kad būs atbilde, sekos tālākas sarunas un rīcības plāns. Plānots, ka detalizētāka informācija par tālākajiem plāniem varētu sekot janvāra beigās.

Šobrīd tiek veikta valsts iestāžu aptauja par nekustamā īpašuma nepieciešamību valsts pārvaldes funkciju veikšanai. Uz šo brīdi vairākas valsts iestādes ir izrādījušas interesi minēto nekustamo īpašumu izmantot savu funkciju nodrošināšanai, bet pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir nepieciešams apsekot īpašumu un izvērtēt nepieciešamos ieguldījumus.

Īpašumu kopā ar ieinteresēto valsts iestāžu pārstāvjiem ir plānots apskatīt 2020. gada janvāra beigās. Gadījumā, ja kāda no iestādēm atzīs īpašumu par piemērotu savas darbības nodrošināšanai, ar to tiks slēgts līgums par īpašuma iznomāšanu.

Ja nekustamais īpašums netiks atzīts par piemērotu valsts iestāžu darbības nodrošināšanai, tad, ņemot vērā Liepājas pilsētas pašvaldības interesi, tiks izskatīta iespējamā īpašuma nodošana Liepājas pilsētas pašvaldībai.

Latvijas Bankas Liepājas filiāles ēka Teātra ielā 3, Liepājā ir valsts īpašums, kas līdz šim atradās Latvijas Bankas pārvaldībā. Līdz ar filiāles slēgšanu, ēka tiks nodota Finanšu ministrijas pārziņā, kas šādos gadījumos parasti turpina sadarbību ar Valsts nekustamo īpašumu apsaimniekotājiem. 

 Avots: Avots: db.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678