Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepājā tapis Latvijā pirmais fotoalbums ar papildināto realitāti
Clock2023-06-09 https://irliepaja.lv

Liepājā tapis Latvijā pirmais fotoalbums ar papildināto realitātiPiektdien, 30.jūnijā, pulksten 17 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 notiks Latvijā pirmā fotoalbuma ar papildināto realitāti "Pastaiga pa skaisto Liepāju. Uzplaukums” atvēršana. Albumu izdevusi biedrība "Liepāja 400”. Tas ir kā turpinājums pirms diviem gadiem izdotai populārai grāmatai "Pastaiga pa skaisto Liepāju”, kas ieguva Liepājas kultūras gada balvu.

Jaunajā izdevumā ietvertas vairāk nekā 200 īpaši atlasītas un apstrādātas bildes no Liepājas par periodu pirms I pasaules kara. 70 no tām ir apskatāmas papildinātajā realitātē. Tas nozīmē to, ka lejuplādējot aplikāciju "Old Libau”, atverot to un pieliekot pie attiecīgajiem attēliem grāmatā, varēs redzēt, kā šī vieta izskatās mūsdienās. Atšķirībā no pirmā, šis būs krāsains izdevums.

"Pastaiga pa skaisto Liepāju. Uzplaukums” tapšanas projektu vadīja Andris Ivanovs un Kaspars Migla, sadarbībā ar Liepājas muzeja direktori Daci Kārklu. Papildināto realitāti un aplikāciju izveidoja Digitālo inovāciju parks ar Agati Ambulti priekšgalā, savukārt senās Liepājas saskaņu ar mūsdienu pilsētu koordinēja un vadīja Gints Egliņš.

Albuma inovatīvo risinājumu ar savu finansiālo atbalstu novērtējusi Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Aloizs Norkus, UPTK, SIA "VEGA 1 Serviss” un "Via Vitalité”. 

Ikviens interesents laipni aicināts!

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma un Liepājas muzeja publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma teritorijā, jūs apliecināt, ka esat informēts par to, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678