Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepājas nams saņem trešo vietu par energoefektivitāti
Clock2022-09-27 https://cdn.liepajniekiem.lv

Liepājas nams saņem trešo vietu par energoefektivitātiKonkursā ”Energoefektīvākā ēka Latvijā 2022” 3. vieta nominācijā ”Energoefektīvākā atjaunotā daudzdzīvokļu ēka” piešķirta deviņstāvu namam Klaipēdas ielā 124 Liepājā. 1980. gadā celtā ēka atjaunota 2019. gadā.

Žūrija konkursa otrajā kārtā, kur tika vērtētas 14 ēkas astoņās Latvijas pilsētās, bija iekļāvusi un klātienē vērtēja vēl vienu Liepājas daudzdzīvokļu namu – renovēto piecstāvu ēku Jāņa ielā 6. Abas ēkas apsaimnieko SIA ”Liepājas namu apsaimniekotājs”.

Pirmās vietas ieguva un par konkursa laureātiem kļuva daudzdzīvokļu ēka Valkā, Rīgas ielā 6A, kura arī interneta balsojumā ieguva Simpātijas balvu, Zinātnes un Inovāciju centrs ”VIZIUM” Ventspilī un vienģimenes māja Rīgā, Sīpeles ielā 1A.

Konkursu ”Energoefektīvākā ēka Latvijā” jau 12. gadu organizē Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Būvinženieru savienību un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.Avots: https://www.google.com
Pievienoja: Pilat
+371 27888678