Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta būvniecībai
Clock2022-07-28 https://f11.pmo.ee

"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta būvniecībai"Swedbank" piešķīrusi vairāk nekā septiņu miljonu eiro aizdevumu būvfirmas un nekustamā īpašuma attīstītāja SIA "Merks" jaunu dzīvojamo māju projekta "Merks Magnolijas" būvniecībai Pārdaugavā, pavēstīja bankas pārstāvji.

Projekta būvniecībai plānotās kopējās investīcijas "Merks" pārstāvji aģentūrai LETA neatklāja.

 

"Merks Magnolijas" ir pirmais būvkompānijas "Merks" attīstītais projekts Pārdaugavā. Dzīvojamo māju projekts atradīsies Šampēterī, Skrīnes ielā.

 

Projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas energoefektīvas trīs stāvu ēkas ar kopumā 96 dzīvokļiem. Ēkas plānots pabeigt 2023.gada vasarā. Tostarp katrā ēkā būs pa 48 divu līdz četru istabu dzīvokļiem. Projektā "Merks Magnolijas" būs pieejami dzīvokļi ar platību no 58 līdz 103 kvadrātmetriem.

 

Ēku pirmajos stāvos būs izbūvētas koplietošanas ratiņu telpas.

 

Projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām, savukārt bērniem būs iespēja atpūsties spēļu laukumā, bet vecākiem - turpat blakus esošajā atpūtas zonā pie ūdens.

 

"Merks" sadarbībā ar "Swedbank" attīstījis jau vairākus daudzdzīvokļu namu projektus, piemēram, "Merks Mežpilsēta", "Merks Gaiļezera nami", "Skanstes mājas" un "Skanstes parks".

 

Jau vēstīts, ka "Merks" pagājušajā gadā strādāja ar 61,862 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 24,2% vairāk nekā 2020.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 4% un bija 1,572 miljoni eiro. Vienlaikus "Merks" koncerna apgrozījums pērn bija 52,825 miljoni eiro, kas ir par 6,2% vairāk nekā 2020.gadā, bet koncerna peļņa samazinājās četras reizes un bija 473 642 eiro.

 

"Merks" ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996.gada. Būvkompānija "Merks" ietilpst Igaunijas "Merko Ehitus" grupā, kuras akcijas kopš 1997.gada kotē Tallinas "Nasdaq" biržā.Avots: https://www.tvnet.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678