Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Publicētas prognozētās kadastrālās vērtības 2023. gadam
Clock2022-07-13 https://f7.pmo.ee

Publicētas prognozētās kadastrālās vērtības 2023. gadamVietvaras un zemes īpašnieki var sākt aprēķināt nākamā gada nekustamā īpašuma nodokli, jo Valsts zemes dienests publicējis prognozētās kadastrālās vērtības 2023. gadam, vēsta lsm.lv.

Ar Saeimas lēmumu kadastrālās vērtības Latvijā plānots saglabāt nemainīgas līdz pat 2025. gadam, tāpēc nekustamo īpašumu prognozētā kadastrālā vērtība ir vienāda ar spēkā esošo. Taču, ja šogad mainījušies zemes vienības vai būves raksturojošie parametri tad arī kadastrālā vērtība tiek pārrēķināta.

"Ja jūs esat veikuši īpašuma renovāciju, piebūvējuši vēl vienu stāvu vai nomainījuši jumtu, tad noteikti kadastrālā vērtība pieaugs. Ja esat kaut ko nojaukuši, tad kadastrālā vērtība samazināsies," skaidro dienestā.

Ar Zemes dienesta aprēķinātajām kadastrālās vērtības prognozēm var iepazīties e-pakalpojuma portālā "Kadastrs.lv".

Vairāk skaties sižetā!Avots: https://www.tvnet.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678