Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Muitas māju nosola par 415 800 eiro
Clock2022-06-29 https://cdn.liepajniekiem.lv

Muitas māju nosola par 415 800 eiroNoslēgusies Liepājas pašvaldības rīkotā atkārtotā izsole nekustamam īpašumam Vecajā ostmalā 54 jeb bijušajai Muitas mājai, kā arī zemesgabalam Vētru ielā 6.

Izsolē uz zemesgabalu 6244 m² platībā (objekta sākumcenu 123 100 eiro) neviens pretendents nav pieteicies, taču, iespējams, jauns īpašnieks būs Muitas mājai, kas nosolīta par 415 800 eiro (sākumcena bija noteikta 415 300 eiro).

Liepājas pilsētas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis pagaidām, pirms nav samaksāts par īpašuma iegādi un nav apstiprināti izsoles rezultāti, gan atturas atklāt, kurš nosolījis ēku un zemi Vecajā ostmalā 54.

Jau rakstījām, ka īpašumu Vecajā ostmalā 54 un Vētru ielā 6 pirmā izsole agrā pavasarī beidzās bez rezultātiem. Vētru ielā 6 pieļaujama tikai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas būvniecība, bet Muitas māja, nekustamā īpašuma vērtētāju ieskatā, vislabāk būtu izmantojama kā biroju vai pakalpojumu ēka.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikāciju saturu atbild portāls liepajniekiem.lv.Avots: https://cdn.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678