Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušajā internātā Krūmu ielā varētu tapt jauna kultūrvieta
Clock2022-06-10 https://cdn.liepajniekiem.lv

Bijušajā internātā Krūmu ielā varētu tapt jauna kultūrvietaBijušajā Liepājas internātpamatskolā jau šovasar varētu tapt jauna kultūrvieta ar mākslinieku darbnīcām, rezidencēm, izstāžu un radošās industrijas telpām.

Ceturtdien Liepājas domes deputāti Izglītības, kultūras un sporta komitejā, kā arī Finanšu komiteja atbalstīja nekustamā īpašuma Krūmu ielā 65 (ēku un pieguļošo zemesgabalu) nodošanu lietošanā bez atlīdzības uz vienu gadu biedrībai “Internāts”.

Tās pārstāvji Kaspars Endols un Luīze Mulena, prezentējot mākslinieku grupas ieceres, klāstīja, ka bijušajā internātskolas ēkā un pieguļošajā teritorijā plānotas dažādas darbības un aktivitātes, kas vērstas uz kultūras un radošo industriju (arhitektūra, dizains, kino, izpildītājmāksla, vizuālā māksla, mūzika, kultūras mantojums, kultūras izglītība, atpūta, izklaide utml.) veicināšanu.

“Liepāja būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, un “Laumas” rajons ir daļa no Liepājas. 

Taču tas šobrīd nav tas rajons, kur mēs vedīsim draugus, kur mēs redzam kafejnīcu, kurā ieiet, lai forši pasēdētu un pavadīt laiku. Tur nav kultūras notikumu,”

ideju Ziemeļu priekšpilsētā veidot kultūrvietu pamatoja L. Mulena.

Bijušo internātpamatskolas ēku mākslinieki plāno sākt apdzīvot pakāpeniski. Pirmajā stāvā iecerēts veidot izstāžu un radošās industrijas telpas, otrajā veidot darbnīcas māksliniekiem, bet trešajā – rezidences.

Biedrības pārstāvji arī norādīja, ka plānots sadarboties ar fonda “Viegli” mūziķiem, studentiem no Latvijas Mākslas akadēmijas, Latvijas Kultūras akadēmijas, Liepājas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, biedrību “Radi vidi pats”, biedrību “Aste”, Kaņepes kultūras centru u.c.

Jaunās kultūrvietas atklāšana jau varētu notikt šī gada jūlija vidū, bet vērienīgāks pasākums ieplānots septembra sākumā.

Liepājas internātpamatskolu likvidēja 2019. gada vasarā, un kopš tā laika ēka stāv tukša.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678