Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Kuģinieku ielā bijušais bērnudārzs pārtop dzīvojamā mājā
Clock2022-05-31 https://cdn.liepajniekiem.lv

Kuģinieku ielā bijušais bērnudārzs pārtop dzīvojamā mājāLiepājā ēka Kuģinieku ielā 10/12, kur savulaik bija bērnudārzs, šobrīd piedzīvo pārbūvi. Tā pārtop dzīvojamā mājā ar pieciem dzīvokļiem, uzzināja “Kurzemes Vārds”.

Ēkas un zemes īpašniece ir SIA “SGG Company”, taču dzīvojamās mājas būvniecības projektu attīsta cits uzņēmums, pastāsta projekta vadītājs Gints Jansons, norādot, ka tas ir “solīds un gaumīgs projekts”, kuru izstrādājusi SIA “Arhitektu birojs Jaunromāns un Ābele”. 

Būvuzņēmējs ir SIA “Meka”. Būvniecību plānots pabeigt līdz nākamā gada pavasarim.

Ilgu laiku īpašums Kuģinieku ielā 10/12 – zemesgabals 2058 kvadrātmetru platībā un uz tā esošā nedzīvojamā māja – bija pārdošanā, līdz 2020. gadā to iegādājās “SGG Company”.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678