Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Tosmarē vasarā būs savs sporta laukums
Clock2022-04-21 https://cdn.liepajniekiem.lv

Tosmarē vasarā būs savs sporta laukumsTosmarē, Sila ielā 5, blakus esošajam bērnu rotaļu laukumam un sporta zonai, sākusies multifunkcionāla sporta laukuma izbūve. Tā aprīkojums un segums būs dāvinājums Liepājas pašvaldībai no uzņēmuma ”Jensen Metal”, kura ražotnes atrodas Karostā.

Kvartālā, ko norobežo Mežmalas, Sila un Viršu iela, iekārtos sporta spēļu laukumu ar nožogotām malām. Laukums paredzēts basketbola, futbola un hokeja spēlei, to varēs izmantot arī ziemā kā slidotavu, pastāsta Liepājas Komunālās pārvaldes pārstāvis Aigars Štāls.

Daudzfunkcionālā bērnu spēļu laukuma sānu norobežojumi būs metru augsti un veidoti no gumijas dēļiem. Laukuma galos būs futbola vārti un basketbola grozi.

Tosmarniece, skolniece Nadja gribētu, lai tepat pie mājām varētu sportot. ”Es nodarbojos ar vingrošanu,” viņa pastāsta. 

Divu bērnu māmiņa Viktorija, kura pastaigājas ar ratiņiem un dēlu pie rokas, neesot zinājusi, ko šeit būvēs, un ļoti priecājas uzzināt, ka tas būs sporta laukums. ”Protams, man tas ir aktuāli, jo bērni aug. 

Atpūtas un rotaļu laukumu mūsu rajonā ir pārāk maz. Ir vēl viens mazs laukumiņš blakus pagalmā. Bērnu Tosmarē ir ļoti daudz, siltās un saulainās dienās visi nāk uz mūsu laukumiņu.

Tas ir neliels, turklāt sanāk dažāda vecuma bērni. Ja sapulcējas vecāki bērni, tad tādiem mazajiem kā Matvejs te vairs nav vietas,” viņa pastāsta.

”Kurzemes Vārds” novēroja, ka turpat blakus komunālo pakalpojumu uzņēmuma ”Tranzīts L” darbinieki labo un atjauno rotaļu laukuma konstrukcijas.

Sporta laukuma izbūvē izmantos otrreiz pārstrādātu gumiju, cinkotu metālu, betona bruģi un citus būvmateriālus. Papildus izbūves darbiem ”Jensen Metal” nodrošina seguma materiālus un sporta spēļu arēnas aprīkojumu.

Uzņēmums informē, ka laukuma izmaksas ir vairāk nekā 25 tūkstoši eiro bez PVN.

Laukumu būvē iepirkumā uzvarējusī SIA ”Kurzemes būvserviss”. Darbus plānots paveikt līdz šā gada jūnijam. Laukuma izbūve bija plānota jau agrāk, tomēr pagājušā gada rudenī pašvaldībai iepirkums neizdevās – nepieteicās neviens būvnieks.

Liepājas pašvaldība sporta laukuma izveidei paredzējusi 15 823,29 eiro (bez PVN), bet uzņēmuma ”Jensen Metal” finansējums zemes seguma sagatavošanai un citiem labiekārtošanas darbiem ir 10 096,78 eiro (bez PVN).Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678