facebook
Nosaki sava īpašuma vērtību

Mēs palīdzēsim Jums

Mūsu aģenti noteikts tavu īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika.

Uzzināt vairāk
2021-09-15 https://cdn.liepajniekiem.lv

Bijušās 11.vidusskolas teritorijā varētu tapt mājokļi vai veikali.

Pašvaldība pavisam drīz varētu nodot sabiedriskajai apspriešanai lokālplānojuma pirmo redakciju Krūmu ielai 39 – bijušās 11. vidusskolas teritorijai. Ieceri vakar akceptēja Pilsētas attīstības komiteja, bet vēl savu vārdu teiks dome.

Avots: https://www.liepajniekiem.lvPievienoja: Pilat
2021-08-23 https://f12.pmo.ee

Biežākās kļūdas, kas kavē pirmā mājokļa iegādi.

Cilvēkiem, pirmo reizi iegādājoties savu īpašumu, nereti pietrūkst nepieciešamo zināšanu un informācijas, lai pieņemtu pārdomātu un finansiāli izdevīgu lēmumu par mājokļa iegādi. Kas ir būtiskākais, ko ņemt vērā, lai darījums būtu veiksmīgs, skaidro Luminor bankas mājokļu kreditēšanas eksperts Kaspars Sausais.

Avots: https://www.tvnet.lvPievienoja: Pilat
2021-08-19

SIA “PILAT REAL ESTATE” nekustamo īpašumu birojs piedāvā juridisko atbalstu dažādu līgumu sagatavošanā.

Mūsu aģentūra piedāvā un sniedz juridisko palīdzību juridiskām un fiziskām personām juridisko jautājumu risināšanā darījumos ar nekustamiem īpašumiem. Līgumi tiek sagatavoti 1 – 3 darba dienu laikā.

Avots: Pievienoja: Pilat
2021-08-11 https://irliepaja.lv

Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma termiņš

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija atgādina liepājniekiem, ka tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) ceturkšņa maksājuma termiņš – 16.augusts. Kā ierasts, iedzīvotāji var gada NĪN maksājumu apmaksāt pa daļām – četros maksājumos, vai arī reizi gadā avansa veidā visu summu, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Avots: https://irliepaja.lvPievienoja: Pilat