Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Plāno veidot jaunu dzīvojamo rajonu ekskluzīvā Liepājas vietā
Clock2023-03-16 https://faili.liepaja.lv

Plāno veidot jaunu dzīvojamo rajonu ekskluzīvā Liepājas vietā

Izstrādāts lokālplānojums un saistošie noteikumi par zemesgabalu Klaipēdas ielā 138, Liepājā, kas paredz šo ekskluzīvo teritoriju netālu no pludmales attīstīt kā jaunu dzīvojamo rajonu.

Avots: https://www.liepaja.lvPievienoja: Pilat
Būvniecības gada balvā jaunbūvju nominācijā uzvar Parka paviljons (papildināts)
Clock2023-03-08 https://irliepaja.lv

Būvniecības gada balvā jaunbūvju nominācijā uzvar Parka paviljons (papildināts)

Konkursā "Latvijas Būvniecības gada balva 2022" "Grand Prix" ieguva divi objekti – Inženierarsenāls Daugavpils cietoksnī un cementa siloss un dzirnavas "Schwenk Latvija" rūpnīcā, aģentūru LETA informēja konkursa rīkotāji.

Avots: https://irliepaja.lvPievienoja: Pilat
Tēriņi par energoresursiem samazinās divkārt
Clock2023-03-06 https://lastatic.ams3.cdn.digitaloceanspaces.com

Tēriņi par energoresursiem samazinās divkārt

Kad pagājušajā gadā ne tikai Latviju, bet visu Eiropu skāra enerģētiskā krīze, elektrības, brikešu, malkas, granulu, gāzes u. c. kurināmo cenām pieaugot vairākas reizes, arvien vairāk cilvēku atgādināja ne tikai par nepieciešamību Latvijā strauji audzēt pašu ražotas enerģijas apjomu, bet arī par kādu nenovērtētu veidu, kā samazināt elektrības un siltuma rēķinus, – energoefektivitātes uzlabošanu privātmājām un daudzdzīvokļu ēkām. Ideju īpaši pievilcīgu padara tas, ka energoefektivitātes uzlabošanai pieejams “Altum” atbalsts no ES Atveseļošanas fonda resursiem. Tas iedzīvotājiem pieejams jau septiņus gadus.

Avots: https://www.la.lvPievienoja: Pilat
Kas ir maiņas darījums un kad to piemēro
Clock2023-02-22 https://lvportals.lv

Kas ir maiņas darījums un kad to piemēro

Civiltiesiskajos darījumos nereti tiek slēgti maiņas līgumi, kurā divi vai vairāki līdzēji apmainās ar sev piederošām mantiskām vērtībām vai tiesībām. Praksē visvairāk maina nekustamo īpašumu un automašīnas. LV portāls skaidro, kas ir maiņas līgums un kādos gadījumos to pielieto.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
+371 27888678