Nosaki sava īpašuma vērtību

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
2022-01-18 https://img.abc.lv

Populārākie jautājumi un atbildes par privātmājas būvniecību un iegādi

Par privātmāju sapņo gandrīz katra ģimene, kas ir nostabilizējusi savu finansiālo stāvokli, jo tieši finanses ir galvenais apstāklis, kas vairākos gadījumos liek mainīt savu izvēli uz dzīvokli. Dažādu sociālu, politisku un ekonomisku procesu ietekmē dzīvokļu cenas ir augušas un pielīdzinājušās ar mājas cenām, piemēram, dzīvoklis Rīgas centrā maksās tikpat, cik izmaksā privātmājas būvniecība 30 km attālumā no galvaspilsētas.  

Avots: https://abc.lvPievienoja: Pilat
2022-01-17 https://lvportals.lv/wwwraksti//TEMAS/2021/OKTOBRIS/BILDES/75WTGALZB.PNG

Pilnveido bezmantinieku mantā ietilpstošu nekustamu īpašumu atsavināšanas kārtību

Grozījumi noteikumos par zvērināta tiesu izpildītāja rīcību ar bezmantinieku mantu pilnveido bezmantinieku mantā ietilpstošu nekustamu īpašumu atsavināšanas kārtību, veicinot kreditoru pieteikto prasījumu apmierināšanu, kā arī ir vērsti uz to, lai zvērināts tiesu izpildītājs nesniedz profesionālos pakalpojumus personai, attiecībā uz kuru noteiktas starptautiskās vai Latvijas Republikas nacionālās sankcijas.

Avots: https://lvportals.lvPievienoja: Pilat
2022-01-10 https://cdn.liepajniekiem.lv/

Vēl viens spīķeris kā konfekte. Atjaunota vēsturiskās noliktavas fasāde Kaiju ielā

Vēsturiskās noliktavas fasādes ir atjaunotas, ziņo Kaiju ielas 6. nama īpašniece SIA ”Gemoss”, lai arī būvdarbi, pēc būvvaldes informācijas, vēl nav nodoti ekspluatācijā. Turklāt vakaros jau kopš valsts svētkiem spīķeris ir aicinoši izgaismots. Pašlaik šajā Jaunliepājas nākotnes ostmalas promenādei tuvajā ielā tā ir vissakoptākā ēka.

Avots: https://www.liepajniekiem.lvPievienoja: Pilat
2022-01-07 https://cdntest.db.lv

150 miljonus eiro vērto Krasta City projektu Zvirgzdu salā plāno sākt nākamgad

Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs "Hepsor" plāno nākamgad sākt projekta "Krasta City" būvdarbus Zvirgzdu salā starp Salu tiltu, Krasta ielu un Daugavu.

Avots: https://www.db.lvPievienoja: Pilat