PILAT :: Nekustamie Īpašumi

SIA "PILAT REAL ESTATE" ir nekustamo īpašumu kompānija, kas ir specializējusies un aktīvi darbojas Kurzemes un īpaši Liepājas reģiona nekustamo īpašumu tirgū un klientiem ir pazīstama ar zīmolu „PILAT”. Salīdzinoši īsā laikā, kopš dibināšanas, kompānija savu darbību ir attīstījusi arī citur Latvijā, piedāvājot klientiem pilnu pakalpojumu klāstu.

Ko mēs piedāvājam

Atrast klientu vēlmēm atbistošos nekustamos īpašumus

Nopirkt, pārdot, iznomāt, izīrēt dzīvokļus, mājas, zemi, komercīpašumus, investīciju objektus

Starpniecības pakalpojumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem, t.sk.: 
juridiskās dokumentācijas sagatavošanā

- uzturēšanās atļauju kārtošanā

Konsultācijas un nekustamā īpašuma novērtēšanu

Aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu

- Īpašuma uzkopšanas un kravu pārvadājumu pakalpojumus

Kas ir mūsu klienti 
Mūsu klienti ir kā fiziskas, tā juridiskas personas, kas vēlas, lai viņu darījums ar nekustamo īpašumu tiktu īstenots korekti, droši, ērti un izdevīgi, maksimāli aiztaupot sev varbūtējos riskus. Meklējot iespējas izdevīgi investēt nekustamajos īpašumos Latvijā, kā uzticamus sadarbības partnerus SIA "PILAT REAL ESTATE" izvēlas arī daudzi ārvalstu klienti, visvairāk no Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Kā mēs strādājam 
Kompānijas izaugsmi nodrošina tās profesionālā, jaunā un enerģiska komanda, ko vieno ne tikai bizness, bet arī pārliecība, ka Liepāja, tās apkārtne, Latvija ir lieliska vieta, kur dzīvot un attīstīt uzņēmējdarbību. Jau no paša sākuma kompānijas sev izvirzītais mērķis ir bijis nodrošināt klientiem augstākā līmeņa servisu, strādājot ar lielu atbildības izjūtu, sniegt klientiem vairāk, nekā no mums sagaida. Mēs uzskatām, ka klientiem ir jābūt nevis apmierinātiem, bet ļoti apmierinātiem. Katrs no mūsu darbiniekiem ir gatavs investēt savu laiku, zināšanas, pieredzi un personisko attieksmi, lai to īstenotu.

Toma iela 12/20, Liepāja (ieeja no Vītolu ielas puses) +371 2 7888678 info@pilat.lv skypepilat
Copyright © 2015 SIA "PILAT REAL ESTATE"