Īpašumi / Pārdod / Māja / Sakas pag / Silmales

6ha apbūves zeme un dzīvojamā māja (108m2) priežu meža ielokā Pāvilostas novada, Sakas pagasta Ulmalē, īpašumā "Silmales". Mājā ir četras istabas, no kurām divas ir caurstaigājamas, plaša virtuve ar plīti. Koka grīdas, PVC logi, 3 fāzu elektrība. Istabās ir čuguna krāsns un podiņu krāsns. Tualete un vannasistaba - atsevišķi. Neliels pagrabs. Plašs izbūvējams mansards. Jauns jumts. Ūdens no akas ar sūkni. Lokālā kanalizācija (septiks). Blakus mājai atrodas augļudārzs, siltumnīca, neliels dārzs, saimniecības ēka, darbnīca, klēts, liels malkas šķūnis un garāža. Attālums līdz Liepājai ~50km, līdz Ventspilij ~50km, līdz Jūrkalnei ~15km, līdz Pāvilostai ~10km, līdz jūras krastam tikai ~1km. Īpašums piemērots, lai attīstītu tūrisma biznesu labās atrašanās vietas dēļ. Īpašumu iespējams iegādāties uz nomaksu pēc vienošanās.

Uzzini par cenu samazinājumu

Īpašuma Aģents

Kristaps Vīdners

+371 27832828 kristaps@pilat.lv

Hipotekārā kredīta kalkulators

Objekta informācija

Adrese: Silmales, Sakas pag

Ipašuma veids: Māja

Cena: 59 900 EUR

Platība: 108m2

Istabas: 4

Stāvs: 1

Platība: 6ha

Mājas tips: Koka

Nekustamā īpašuma nodoklis: 0 EUR / gadā

Aprīkojums: pakešu logi, cepeškrāsns, koka durvis, koka dēļu grīda

Ēkas stāvoklis: jauns jumts

Autostāvvieta: stāvvieta pagalmā, garāža

Komunikācijas: malkas apkure, elektrība, aukstā ūdens apgāde, krāsns apkure, karstā ūdens boileris, ūdens aka, lokālā kanalizācija (bedre)

Plānojums: izolētas istabas, caurstaigājamas istabas, viesistaba caurstaigājama, tualete un vannas istaba kopā, iespējams pārplānot, pagrabs, kambaris, vējtveris

Atrašanās vieta un apkārtne: tuvu sabiedriskais transports, blakus mežs, dārzs

Atrašanās vieta kartē